De volgende Dans- en Ontmoetingsdagen en andere zaken hebben we in het verleden al georganiseerd. Daar waar nog verslagen electronisch beschikbaar waren kun je die nalezen door de plaatsnaam aan te klikken.


Arnhem 15 mei 1993, een viertal lezingen over klederdrachten, kostuums en podiumdanskleding in het Openlucht Museum.

Utrecht 20 november 1993 een scholingsdag voor dansmuzikanten, o.l.v. Frans Tromp.

Nijmegen, 16 april 1994. Deelnemende groepen Hakkespits, Maroesjka en Minka

Krommenie 25 maart 1995. Deelnemende groepen de Hoogwouder Dansers, ’t Duivelspaard en Pridini.

Souwerd 20 april 1996. Deelnemende groepen de Wieringer Dangsers, de Dockummer Skotsploech en de Boanopsteker.

Nijverdal 12 april 1997. Deelnemende groepen Ralda, de Foekepot  en de Folkloregroep Hellendoorn.

Serooskerke 4 april 1998. Deelnemende groepen Wallacra, de Driekusman en Folkloriet.

Zwolle 24 october 1998. Festival Nederlandse Dans van LCA, NCV, FvFGN en ons Platform.

Soest 27 maart 1999. Deelnemende groepen de Soester Boerendansgroep, Pieremachochel en het Folklor Dansensemble Amersfoort.

Enkhuizen 20 november 1999 een rondleiding door het Enkhuizer binnen- en buitenmuseum speciaal gericht op het interessegebied van onze achterban: klederdrachten rond de Zuiderzee.

Steenderen  17 november 2001. Deelnemende groepen de Iesselschotsers, Marnix en Divoda.

Nederweert 9 november 2002. Deelnemende groepen de Foekepot, Iduna en d’Auwelkens uit België.

Utrecht april 2003, een scholingsdag voor dansmuzikanten o.l.v. Corné Hoogervorst.

Doedans augustus 2003, veel Nederlandse dans en presentatie van de CD "voetje voor voetje".

Voorthuizen 1 november 2003. Deelnemende groepen de Needse Havezathe Dansers, Vidám en Karoen.

Den Haag 27 november 2004. Deelnemende groepen Nipah, Nitsanim, de Klepperman van Elleven en Schampeljoen.

Ede 19 november 2005. Deelnemende groepen Felue, Garoon, de Pierewaaiers en de Speelluden.

St Michielsgestel  25 november 2006. Deelnemende groepen Brabants Bont, Mie Katoen, Oriënt en de Holland Expres.

Sluiskil 26 april 2008. Deelnemende groepen Hava Naguila,  Scaldis en Gelmel uit Schoten, Belgie.

Leeuwarden 1 november 2008. Deelnemende groepen de Ljouwerter Skotsploech, de Tjonger Skotsploech, Yduna, Trianthella, het Hoogeland en de Borculose Lebbenbruggerdansers.

Harfsen 14 november 2009. Deelnemende groepen Holland Expres, Felue, de Speelluden en Marnix.

Den Haag 20 november 2010. Deelnemende groepen Nitsanim, Nipah, de Westfriese Dansgroep Schagen en At Va’ani.

Ede 29 oktober 2011. Deelnemende groepen: Wiej Skotst Vedan, Pieremachochel, Orient en de Appeltjes van Oranje.

Hellendoorn 2013. Deelnemende groepen: Trianthella, de Battunse Vennen, Folkloregroep Hellendoorn (incl. Swing), Ralda.

Koedijk 2014. Deelnemende groepe: Paloina, Dansgroep Oostzaa, Spierdijker Dansers, Fryske Dunsers en Mali Igraci.

Dordrecht 2015 Deelnemende groepen: Volkskunstgroep Reuzegem uit Leuven (B), Talima uit Sliedrecht, Nuvoda uit Numansdorp, Mie Katoen uit Tilburg en Schampeljoen uit Dordrecht.

Nijmegen 2016. Deelnemende groepen:  De Pierewaaiers en Kansemble beiden uit Nijmegen en De Losser Böggelrieders en Daansers. deze keer met en lezing en een workshop!